Pod koniec kwietnia Distar zaprezentował swoje urządzenia do szlifowania i cięcia betonu na płycie lotniska w Częstochowie. Pokazaliśmy maszyny do cięcia i frezowania betonu oraz kilka produktów z zakresu technologii diamentowych takich jak: koronki, tarcze do cięcia i tarcze szlifierskie. Nasze urządzenia cechuje: prosta i niezawodna konstrukcja, starannie dobrane jednostki napędowe oraz wysoka żywotność diamentowych podzespołów roboczych.

Raczki PCD do wierceń w górnictwie

mod-raczki

Raczki diamentowe PCD do wierceń obrotowych przy nawiertach małośrednicowych dla prac strzałowych, badawczych, odwadniających i odgazowujących. Oferujemy wersje z gwintem M16 o ø od 27do 42 mm.

Więcej o raczkach >

Windy i dźwigi budowlane DeJong

dźwigi budowlane windy magazynowe dejong

Oferujemy atestowane dźwigi i windy budowlane holenderskiej firmy DeJong. Nasza oferta obejmuje urządzenia na każdą budowę - od małych wind towarowych po ogromne dźwigi magazynowe. Oferujemy dźwigi nowe i używane. Więcej na stronie www.dejong.pl >

Produkcja lotnicza Distar

samoloty ultralekkie samba lambada lz

Firma Distar inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii w różnych dziedzinach przemysłu. Od 2010 roku firma podjęła się produkcji samolotów ultralekkich Samba i Lambada o wadze do 450 kg, będącymi jednymi z najlepszych i niezawodnych konstrukcji klasy Ultralight na świecie.
Więcej na stronie www.LZ.pl >